Dzērienu paliktņi

Dzērienu paliktņi

Dzērienu paliktņi ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam sniegs gan praktisku vērtību, gan arī stilīgu interjera papildinājumu mājoklī. Šī ir dāvana, kas piemērota sievietei vai vīrietim, draugam vai draudzenei, mammai, brālim vai māsai.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Stilīgi un funkcionāli dzērienu paliktņi

Mūsdienās katra mājokļa interjeram ir liela nozīmē. Īpaši tiem cilvēkiem, kas velta lielas pūles un daudz laika sava mājokļa iekārtošanai. Tad arī katrai praktiskajai lietai, kas ikdienā tiek izmantota, ir jābūt arī acīm patīkamai. Līdz ar to mūsdienu veikalu piedāvājumos iespējams atrast arī visstilīgākās slotas, gludekļus, ledusskapjus u.c. ikdienas praktiskās lietas.

Par piemēru varam minēt arī šī raksta galvenos varoņus – dzērienu paliktņus. Tā ir lieta, ko visbiežāk redzam restorānos un bāros. Taču arī mājoklī ir labi sarūpēt pašam savus dzērienu paliktņus. Tie var būt gan ilgtspējīgi, gan arī vienreiz lietojamie – katra sava izvēle.

Praktiska dāvana

Praktiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmējam atvieglos ikdienu un noteikti noderēs. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs visticamāk iegādātos sev pats. Tāpēc ar šādas dāvanas sagādāšanu tu jubilāru gan iepriecināsi, gan arī izpalīdzēsi. 

Ja zini, ka dāvanas saņēmējs ir rūpīgs un savus mājokļa gadžetus izvēlas apdomīgi, tad arī tev ir jādomā līdzīgi. Dzērienu paliktņi ir praktiska dāvana, kas jubilāram noteikti noderēs. Šī ir laba dāvana sāls maizes svētkos, kad saņemējs tikko ievācas jaunā mājoklī. Tad ir labi arī uzreiz tikt pie stilīgiem un funkcionāliem dzērienu paliktņiem.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dzērienu paliktņi

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Praktiska vērtība ievērot tīrību

Dzērienu paliktņu galvenā funkcija ir pasargāt virsmas no dzērienu glāžu vai krūžu izraisītajiem traipiem. Katram dzērienam mēdz rasties noplūdes. Kad dzērieni tiek malkoti īpaši atdzesēti, piemēram, kokteiļi ar ledu, tad arī uz glāžu virsmas mēdz rasties nosēdumi. Līdz ar to uz galda novietotā glāze atstās slapju dzēriena aplīti. Tieši šī iemesla dēļ tiek lietoti dzērienu paliktņi.

Ja zini, ka jubilāram ir svarīga tīrība un pasargātas darba virsmas, tad dzērienu paliktņu komplekts varētu būt forša dāvana. Turklāt dzērienu paliktņi var būt arī ilgtspējīgi un ļoti gaumīgi, līdz ar to tie arī tik maz nemaksā.

Stilīgs interjera objekts

Domājot par dzērienu paliktņiem, no bērnības daudziem no mums noteikti tie asociējas ar kartona paliktņiem. Agrāk tādi bija ļoti populāri – tos izmanto dažas reizes un tad vienkārši izmet. Lai arī tādus var izmantot arī mūsdienās, tomēr tagad ir pieejamas ilgtspējīgas alternatīvas. Mūsdienās dzērienu paliktņi var būs īstens interjera dizaina papildinājums.

Piemērs ir attēlā redzamais koka paliktnis. Tas ir masīvs, taču bez šaubām gaumīgs. Ja tas labi iederas jubilāra dizainā, tad šādu paliktņu komplekts uz galda izskatīsies ļoti stilīgi.

Ierosinājums foršai dzērienu ballītei

Visbeidzot dzērienu paliktņi ir dāvana, ko ikviens dāvanas saņēmējs noteikti novērtēs. Īpaši tad, ja ievākšanās skrējienā par to nav padomāts. Kad ir jāievācas jaunā mājoklī (īpaši, ja tas tiek darīts pirmo reizi), tad ir tik daudz lietas, par ko atcerēties. Nereti dzērienu paliktņi nav viena no šīm lietām.

Tieši tāpēc uztver šo rakstu un dāvanas ideju kā atgādinājumu par to, ka labākās dāvanas ir tās, kuras tiks pasniegtas negaidīti. Īpaši jau tad, ja tās būs noderīgas ikdienā.

Ko ņemt vērā

Dzērienu paliktņi

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Ņem vērā jubilāra gaumi

Jebkuras dāvanas izvēlē ir svarīgi ņemt vērā saņēmēja gaumi. Varbūt tad ir jāpadomā par viņa iecienītākajām krāsām, veidiem, dizainiem, materiāliem utt. Arī dzērienu paliktņiem. Domā par to, kādas virsmas ir atrodamas viņu mājoklī – vai tās ir no koka, stikla utt.

Izvēlies piemērotu daudzumu

Dzērienu paliktņi mēdz nākt jau komplektos pēc konkrēta skaita. Taču ir svarīgi parūpēties par to, lai šis skaits būtu saņēmējam loģisks. Piemēram, 4 cilvēku ģimenei būs muļķīgi uzdāvināt 2 paliktņus.

Kam piemērota

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Dzērienu paliktņi ir laba dāvana sievietei, kas novērtē stilīgus interjera objektus un labprāt šādā veidā papildinās savus krājumus.

Vīrietim

Nereti vīrieši par šādām lietām nemaz neaizdomājas, taču praktiskas dāvanas noteikti novērtē. Līdz ar to dzērienu paliktņi būs forša un noderīga dāvana vīrietim svētkos.

Draudzenei

Visticamāk, ka tu jau zini par to, kas ir labākā dāvana tavai draudzenei. Ja viņa ir ieminējusies par dzērienu paliktņiem vai kokteiļu vakariem, tad šis būs labs ikdienas papildinājums.

Draugam

Ja drīz jāiet ciemos uz draugu ievākšanās sāls maizes ballīti, tad uzdāvini draugam dzērienu paliktņus. Tā ir forša dāvana, kas pareizi izvēlēta var būt ļoti stilīga.

Mammai

Varbūt ir pienācis laiks arī mammai atjaunot savus dzērienu paliktņus ar modernākām un stilīgākām šo rīku versijām!

Brālim

Ja arī tavs brālis drīz pārvācas jaunā mājoklī, tad dzērienu palikņi ir forša dāvana ar ko pārsteigt. Brālim noteikti patiks kādi stilīgi paliktņi, ko izmantot savā sāls maizes baļļukā.

Kur pirkt dāvanu

Dzērienu paliktņi

Šeit apkopojam vietas, kur iegādāties iepriekš minēto dāvanu.

Minimālistiski galda paliktņi no IKEA

Veikalā IKEA, šķiet, iespējams atrast visu nepieciešamo sava mājokļa iekārtošanai. Arī dzērienu paliktņi nav izņēmums. Piedāvājumā atradām bambusa paliktņus, kas izskatās stilīgi, gaumīgi un ir arī ļoti lēti. Tie tirgoti pa 2 gb. komplektā.

Alus glāžu palikņi ar printētu logo

Savukārt lielākai tirāžai esam atraduši dzērienu paliktņus no uzņēmuma PrintGroup.lv. Tur tiek piedāvāti alus glāžu paliktnīši ar iespēju tos apdrukāt pēc savām vēlmēm. Tas var būt savs logo, zīmējums vai sveiciens. Piedāvājums gan stājas spēkā no 100 paliktņiem. Tā kā šī varētu būt laba dāvana vairākiem cilvēkiem uzreiz, vai arī kāda biznesa īpašniekam.