Dāvanu karte foto salonā

dāvanu karte foto salonā

Dāvanu karte foto salonā ir oriģināla dāvana, kas tās saņēmējam ļaus izveidot skaistas atmiņas. Šī ir jauka dāvana vārda dienā draugiem, vecākiem vai visai ģimenei.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Dāvanu karte foto un ne tikai

Domājot par foto salonu, uzreiz nāk prātā laiks pirms socialajiem tīkliem, viedtālruņiem un, patiesību sakot, arī bez interneta. Laiks, kad fotogrāfijās slēpās lielāks spēks un katrs uzņemtais attēls tika pārdomāts. Došanās uz foto salonu bija liels notikums, kad 1.septembrī, dzimšanas dienās vai apaļāsjubilejās nācās fotografēties, lai foto albumā varētu ievietot skaistu attēlu.

Mūsdienās attēlu kvantitāte vairākums gadījumos ievērojami pārsniedz kvalitāti. Lieliska dāvanas ideja ir foto salona apmeklējums, kas garantētu skaistu un kvalitatīvu fotosesiju.

Tikai foto salons atšķiras ar to, ka piedāvātās foto sesijas ir profesionālas un ļoti daudzveidīgas. Pakalpojumi ir pieejami visdažādākie – fotosesijas grūtniecēm, bērniem, ģimenēm, reklāmām, priekšmetiem, dažādas izbraukumu fotosesijas utt. 

Oriģināla dāvana

Oriģināla dāvana ir tāda dāvana, kas tās saņēmēju pārsteidz un ļauj izbaudīt kādu aizraujošu aktivitāti vai pakalpojumu. Foto salona dāvanu karte ir dāvana, kas ļaus atcerēties par fotogrāfijas patieso nozīmi un tās neizmērāmo vērtību.

Foto salona dāvanu karte ir oriģināla dāvana, kas ļaus dāvanas saņēmējam iegādāties savus attēlus dažādos veidos – izveidot savu fotogrāmatu, uzprintēt foto uz kanvas utt. Katrs foto salons piedāvā atšķirīgus pakalpojumus. 

Dāvanas sniegtā vērtība

dāvanu karte foto salonā

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaistas atmiņas fizisku attēlu formā

Protams, uzdāvinot dāvanu karti foto salonā, dāvanas saņēmējs iegūs skaistas atmiņas – gan par piedzīvoto, gan par pašu notikumu, kas tiks iemūžināts fotoattēlos. Digitālajā laikmetā milzu uzsvars ir uz fotoattēliem, kas tiek fiksēti viedtālruņos vai fotoaparātos.

Tās vairākums gadījumos paliek noslēptas kādā mapē uz datora desktopa un tā arī nekas nepāršķirstītas. Ar fotoattēliem fiziskā kopijā ta nebūs, jo tie visu laiku būs pieejami apskatei. 

Iespēja izkāpt no komforta zonas

Foto salona fotosesijas ir profesionālas, parasti ir labi izplānotas, ar fona dekorācijām, atbilstošu apģērbu utt. Tā ir īsta pieredze, kas mēdz būt nedaudz satraucoša.

Šī ir dāvana, kas tās saņēmējam var šķist nedaudz neērta sākumā, taču tas notiekti būs tā vērts. Viens no fotogrāfa galvenajiem uzdevumiem ir likt dāvanas saņēmējam justies labi, droši un par sevi pārliecinātam.

Laiks kopā ar mīļajiem

Profesionāla fotosesija ir labākais laiks, kad pasaukt līdzi kādu draugu, mīļoto cilvēku vai visu ģimeni. Mīļie cilvēki dāvanas saņēmējam ļaus justies drošākam un par sevi pārliecinātākam. Turklāt tas ir lielisks veids, kā visiem kopā pavadīt jauku pēcpusdienu. 

Ko ņemt vērā

dāvanu karte foto salonā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Fotosesija jāpiesaka laicīgi

Uzdāvinot dāvanu karti, dāvanas saņēmējs nespēs to uzreiz izmantot, piemēram, tajā pašā dienā. Tādiem pakalpojumiem kā fotosesijas ir nepieciešami iepriekšēji pieraksti, lai pārliecinātos par to, ka fotogrāfs ir brīvs. Tas nepieciešams arī tādēļ, lai vienotos par fotosesijas stilu un veidu, lokāciju un citām svarīgām detaļām.

Foto salona piedāvājumu klāsts ir plašs

Lai arī lielākais fokuss šajā rakstā ir ticis uz foto salona pakalpojumu fotosesija, tomēr foto saloni piedāvā dažādus pakalpojumus. Ar dāvanu kartes palīdzību dāvanas saņēmējs spēj izmantot tādus pakalpojumus, kā fotoattēlu attīstīšana, fotoattēlu restaurācija u.c.

Kam piemērota šāda dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Māsai

Dāvanu karte foto salonā varētu būt jauks pārsteigums māsai vārda vai dzimšanas dienā. Iespēja attīstīt un izdrukāt skaistas fotogrāfijas, kas kalpospar jaukām atmiņām.

Mammai

Šī ir jauka dāvana arī mammai svētkos. Jo īpaši, ja viņa izvēlēsies fotosesiju – tas ir lielisks solis, kā sajusties par sevi pārliecinātai un skaistai.

Vecākiem

Fotoseija ir arī jauka dāvana abiem vecākiem – lai kopā iemūžinātu atmiņas, kāzu gadadienu vai kādu citu īpašu mirkli.

Ģimenei

Ta var būt arī jauka dāvana visai ģimenei skaistos svētkos. Piemēram, kopīga fotosesija vai arī attēlu izdruka no nesenākās kopā būšanas.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Fotobarons – foto un apdrukas salons dāvanu karte

dāvanu karte salonā barons

Foto un apdrukas salons Fotobarons ir vieta, kur tiek sniegti kvalitatīvi ikdienas fotopakalpojumi un ar dokumentiem saistīti pakalpojumi (drukāšana, kopēšana, iesiešana).

Dāvanu karte FotoBarons salonā būs lieliska dāvana, kas ļaus jubilāram pašam izvēlēties, kuru pakalpojumu izmēģināt.

Lai skaisti svētki un burvīgas foto atmiņas!


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *