Dabīgo akmeņu rokassprādze

rokassprādze

Dabīgo akmeņu rokassprādze ir romantiska dāvana, kas tās saņēmējai sniegs skaistu rotaslietu, pārliecinātību par sevi un romantisku dāvanas pasniegšanas mirkli. Tā ir jauka dāvana sievietei – māsai, draudzenei, mammai un mīļotajai sievietei, sievai.

Skaista dāvana sievietei svētkos 

Rotaslietas ir skaisti apģērbu komplekta papildinātāji un bieži vien tieši mirdzošas rotas ir tās, kas spēj vislabāk izcelt sievietes skaistumu. Rokassprādze, kas darināta no dabīgajiem akmeņiem, piemēram, pērlēm, ir sievišķīga dāvana īpašos svētkos. Ja sieviete jau ikdienā daudz valkā rokassprādzes vai rokas pulksteņus, tad skaidri zināms, ka rotas uz rokas viņai netraucē un šī ir droša dāvanas izvēle.

Katrai sievietei ir sava gaume, kad runa iet par stilu un ģērbšanos. Rotaslietas ir tajā pašā jomā – jāpārzina sievietes gaume, pirms doties iegādāties dāvanu. Protams, ir arī universālas rotaslietas, kas nekad neiziet no modes un vienmēr sagādā prieku.

Romantiska dāvana

Romantiska dāvana ir tāda, kas tās saņēmēja sirdij liks pukstēt straujāk, sajusties patiesi mīlētam un lolotam. Romantisku dāvanu pamatā parasti slēpjas arī pārsteiguma elements, kas rada īpašu gaisotni un padara dāvanas pasniegšanas mirkli par neaizmirstamu notikumu.

Rotaslietas vienmēr ir lieliska dāvanas izvēle, ja jubilāre ir sieviete, kurai patīk ik pa laikam sapucēties. Jauna rokassprādze, kas ir veidota no mirdzošiem akmeņiem, noteikti patiks šarmantai un elegantai dāmai – īpaši, ja to pasniegt mīļotais vīrietis, puisis vai vīrs.

Dāvanas sniegtā vērtība

Dabīgo akmeņu rokassprādze

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Skaista rokassprādze

Dāvana pati par sevi ir ļoti jauks žests – tā kļūs par sievietes skaitumlietu kolekcijas papildinājumu. Rotaslietu tomēr nekad nevar būt par daudz, īpaši mūšdienās, kad tik populāri ir kombinēt dažādas kaklarotas, gredzenus un rokassprādzes kopā. Viena skaista pērļu rokassprādze var tikt papildināta ar rokas ķēdīti vai kādu citu mirdzošu akmeni. Jubilārei būs iespējas kombinēt un eksperimentēt uz nebēdu!

Lieliska pašsajūta un pārliecinātība

Bieži vien tieši stils un veids, kā mēs sevi pasniedzam pasaulei vizuāli, ir tas, kas nosaka mūsu pašpārliecinātības līmeni. Vīrietim tas var būt jauns ādas maks un glauns rokas pulkstenis, kamēr sievietei tās var būt rokas somiņas, grims vai, piemēram, rotaslietas. Skaistas un mirdzošas rotaslietas, kas atbilst sievietes gaumei, ļaus viņai starot, izcels viņas dabīgo skaistumu un ļaus sajusties par sevi drošai.

Romantisks mirklis

Rotaslietu pasniegšana, ja tā ir no mīļotā cilvēka, var būt ļoti romantisks mirklis. Ja rokassprādze tiks papildināta ar skaistu iesaiņojumu un ziediem, vakars būs jaukām emocijām piepildīts.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Rokassprādzes izmērs

Rokassprādzes ir tās rotas, kuras grūti iegādāties, ka nezina sievietes izmēru. Ir dažādas rokassprādzes – dažas ir ar regulējamo siksniņu, taču citas ir S, M un L izmēros. Tad nu ir labi zināt, kāda tieši nepieciešama.

Akmeņu kvalitāte

Dabīgie akmeņi var tikt pārdoti dažādās vietās un ne vienmēr uzticamās. Svarīgi, lai iegādātā rokassprādze būtu ar sertifikātu, kas galvo par tās kvalitāti – lai ilgi valkājas, spīd un laistās!

Apsver dāvanu kartes iegādi 

Reizēm pareizās dāvanas izvēle var būt baisa, jo gribās ar to trāpīt tieši mērķī, nevis izvēlēties ko tādu, kas jubilārei nemaz nepatiks. Tad nu drošs variants ir dāvanu karte – tik pat mīļa dāvana, taču jubilāre pati izvēlēsies sev rokassprādzi, kāda patiks.

Kam piemērota šāda dāvana

Dabīgo akmeņu rokassprādze

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Rokassprādze ir skaista dāvana, kas būs jauka dāvana ikvienai sievietei – māsai, mammai, draudzenei un meitenei svētkos.

Sievai

Dabīgo akmeņu rokassprādze ir lieliska dāvana sievai īpaši romantiskos svētkos. Īpaši, ja zini sievas gaumi, tad viņa jutīsies glaimota un iepriecināta.

Kolēģei

Lieliska dāvana kolēģim parasti ir kas sirsnīgs un vienlaikus lietišķs. Dāvanu karte rotaslietām ir lieliska dāvana, ko kolēģe noteikti novērtēs. 

Kur iegādāties

Rotaslietas iespējams iegādāties katrā tirdzniecības centrā, īpašā rotaslietu veikalā, taču ir jāzina labākās vietas, kur iegādāties kvalitatīvas rotas. Viens lielisks zīmols, kas ir arī pašmāju, ir Nela Gems.

Nela Gems dāvanu karte

Rotaslietas ir kaislība, un Nela Gems rūpīgi strādā, lai piešķirtu ikdienai mirdzumu un acīm spožumu. Šis zīmols rada skaistas rotaslietas no Swarovski kristāliem un pērlēm, un Nela Gems dāvanu karte ir lieliska dāvana sievietei.