100 filmu plakāts

100 filmu plakāts

100 filmu plakāts ir interesanta dāvana, kas tās saņēmējam ļaus doties varenā filmu maratonā, kopā noskatoties 100 mūsdienu kino klasikas. Šī ir dāvana, kas ir piemērota ikvienam kino cienītājam – sievietei, vīrietim, meitenei un puisim, pārim, brālim un māsai, kā arī draugiem.

Ja vēlies atrast vietas, kur šādu dāvanu iegādāties, dodies uzreiz uz šī raksta noslēdzošo sadaļu Kur pirkt dāvanu.

Izaicinājums kino cienītājiem

Kino ir viens no aktuālākajiem izklaides veidiem, kas savu aktualitāti ir spējis lieliski noturēt. Tā joprojām ir viena no aizraujošākajām laika pavadīšanas metodēm. Tiem, kas ir īsteni kino entuziasti, kino ir ne tikai izklaide, bet arī māksla un, iespējams, pat profesija. Ja arī tavā dzīvē ir šāds īstens kino cienītājs, tad šajā rakstā viņam varētu atrasties forša dāvana svētkos.

Interesantie 100 filmu plakāti ir labs veids, kā doties varenā filmu maratonā, noskatoties 100 no labākajām un populārākajām filmām. Tiklīdz viena ir noskatīta, to var nokasīt ar monētu un plakāts pavērs filmas reprezentatīvo attēlu. Tas paredzēts tikai un vienīgi tam, lai varētu atzīmēt, kāda filma jau ir noskatīta.

Interesanta dāvana

Interesanta dāvana ir tāda, kas tās saņēmēju pārsteigs un neatstās vienaldzīgu. Tā ir dāvana, ko tās saņēmējs noteikti novērtēs un ar prieku pieņems. Par interesantu to var padarīt dāvanas īpašā specifika, piemēram, tas, ka šādu dāvanu nav ierasts dāvināt.

Tiem cilvēkiem, kam patīk saņemt dāvanās ko interesantu un izmantojamu, šī dāvana būs tieši laikā. Filmu plakāts ir interesanta dāvana, kas tās saņēmēju izaicinās doties kārtīgā filmu maratonā, atgādinot noskatīties visdažādākās mūsdienu kino klasikas. Un kas to lai zina – iespējams, vairākas no tām saņēmējam būs vēl garām palaists jaunums.

Dāvanas sniegtā vērtība

100 filmu plakāts

Vislabākā dāvana ir tāda, kas ir jēgpilna un sniedz īpašu vērtību dāvanas saņēmējam.

Filmu maratons

Šis 100 filmu plakāts ir lieliska dāvana, kuras galvenā vērtība ir pārbaudīt savas filmu zināšanas. Būs interesanti uzzināt, kuras filmas jau ir redzētas un kuras vēl nav. Galu galā būs iemesls doties kārtīgā filmu maratonā un noskatīties visas 100 filmas – gan redzētās, gan neredzētās.

Protams, saņēmējs varēs ar plakātu rīkoties pēc patikas. Varbūt varēs arī atzīmēt jau redzētās filmas, lai palike pāri tikai tās, kas vēl jubilāram ir jaunums. Arī tā var darīt, ja negribas skatīties filmas, kas jau redzētas iepriekš.

Aizraujoša piedalīšanās izaicinājumā

Šī ir forša dāvanas ideja, jo tai līdzi nāk izaicinājums. Pats plakāts arī izskatās diezgan stilīgi, tā kā to varēs pielikt pie saņēmēja sienas kā interjera dekorāciju. Tas, ka plakāts ļauj veikt arī filmu skatīšanos un piedalīties personiskajā filmu izaicinājumā, ir liels bonuss dāvanai.

Interesants ir arī filmas atzīmēšanas process. To var nokasīt nost ar monētu, kā rādīts attēlos. Katrai filmai ir izveidots reprezentatīvs attēls, kas to pārstāv. Ir interesanti arī uzzināt, kādi tad attēli atbilst katrai filmai. Tiem, kam patīk pildīt misijas un iegūt izaicinājuma sajūtu, šī dāvana varētu ļoti patikt.

Labi pavadīts laiks kopā

Lai arī filmas var būt labs veids, kā pavadīt laiku pašam ar sevi, nereti tās skatīties kopā ar kādu citu ir daudz interesantāk. Tā kā, iespējams, šī dāvana varētu arī veicināt kopā būšanas biežumu un kvalitāti. Piemēram, šī varētu būt forša dāvana pārim, kas veicinātu kvalitatīvas kopā būšanas mirkļus.

Ko ņemt vērā

Dāvinot šādu dāvanu, ir dažas lietas, kas jāņem vērā.

Parūpējies par veidu, kā plakātu varēs pielikt pie sienas

Plakāts visticamāk tiks piegādāts sarullētā formātā. Lai arī var to dāvināt jau tādā iesaiņojumā, būtu labi parūpēties par kādu interesantu veidu, kā šo plakātu jubilārs pieliks pie sienas. Varbūt to var ielikt kādā koka rāmī bez stikla, piemēram.

Izvēlies arī citas alternatīvas

Šādi plakāti nu jau ir kļuvuši ļoti populāri. Tie ir pieejami ne tikai ar kino, bet arī ar citām aktivitātēm. Piemēram, 100 randiņu idejas, 100 aktivitāšu idejas utt.

Kam piemērota šāda dāvana

100 filmu plakāts dāvana

Ir universālas dāvanas, ko novērtēs visi, taču ir arī tādas dāvanas, kas paredzētas īpašai saņēmēju kategorijai. Tāpēc svarīgi saprast, kam piemērota konkrēta dāvana.

Sievietei

Ja tu meklē dāvanu sievietei, kurai patīk skatīties filmas savos brīvajos brīžos, tad šāda dāvana varētu būt tieši laikā. Forša iespēja attīstīt savu hobiju vēl vairāk.

Sievai

Ja arī tavai sievai vai mīļotajai meitenei patīk filmas, tad 100 filmu plakāts būtu forša dāvana un jauns izklaides veids. Brīdienās varētu gremdēties savu iecienītāko filmu sižetos, kā arī noskatīties ko jaunu.

Vīrietim

Kino entuziastam vīrietim arī šāda dāvana varētu būt noderīga, arī kā stilīgs interjera objekts. 100 filmu plakāts mudinātu veltīt arī vairāk laiku pašam sev!

Vīram

Varbūt tavam vīram vai mīļotajam puisim patīk specifiska žanra filmas, iespējams var atrast arī tādus plakātus. 

Pārim

Ja tiek meklēta dāvana pārim, tad visbiežāk vajag atrast ko tādu, ko abi varētu darīt kopā un arī izbaudīt. Noskrāpējams filmu plakāts būs aizraujoša dāvanas ideja tiem, kas ir ieinteresēti kino pasaulē.

Kur pirkt dāvanu

Šajā sadaļā apkopotas vietas, kur iegādāties dāvanu.

Oriģinālu dāvanu interneta veikals Uncommon Goods

Oriģinālas dāvanas, kā 100 filmu plakāts, var atrast veikaliņā Uncommon Goods. Tajā ir plašs dāvanu piedāvājums ar visdažādākajiem ikdienas priekšmetiem. Te ir vērts ielūkoties! Viņiem ir pieejama arī filmu plakāta alternatīva – 100 aktivitāšu plakāts