Kontakti

IdejaDāvanai.lv ir platforma, kuru esam izveidojuši ar mērķi sniegt dažādas dāvanu idejas dažādos svētkos. Mēs zinām, cik grūti reizēm ir atrast piemērotāko dāvanu. Mums latviešiem svētku ir daudz – un katru no ģimenes locekļiem un draugiem gribās apsveikt ar ko vērtīgu un iepriecinošu.

Kā jau noteikti esi pamanījis, katrs raksts ir veltīts atsevišķai dāvanas idejai. Rakstus veidojam pēc noteikta standarta. Šajā blogā vēlamies lasītājam sniegt iedvesmu un palīdzēt izvēlēties jubilāram piemērotāko dāvanu.

Esam apkopojuši savus rakstus kategorijās pēc saņēmējiem un dāvanas vērtības, ko vari redzēt šīs lapas labajā malā.

Sadarbības iespējas

sadarbība par mums

Šajā blogā esam atvērti divējādas sadarbības veidiem:

  1. Piedāvājot iespēju taisīt rakstus tiem, kas to vēlas darīt;
  2. Reklamējot produktus kā dāvanu ideju.

Iespēja taisīt rakstus ikvienam, kas to vēlas darīt

Šajā blogā darbojas komanda, kur ikvienam patīk rakstīt un atrast ar vien jaunas dāvanu idejas. Ja arī tu vēlies izmēģināt savas spējas rakstu veidošanā par dāvanām, šādu iespēju varam piedāvāt.

Galvenie nosacījumi ir veidot rakstus par vērtīgām un aktuālām dāvanām, ievērot raksta noteiktos standartus un darīt to ar prieku.

Produktu reklāma un sadarbība ar uzņēmumiem

Otrs sadarbības princips ir paredzēts zīmoliem un uzņēmumiem.

Katra raksta nobeigumā ir sadaļa ”Kur iegādāties”. Tā ir raksta sadaļa, kur mēs ievietojam labākos veikalus un ražotājus, kas atbilst rakstā ieteiktajai dāvanai. Mēs labprāt atbalstām vietējos, pašmāju uzņēmumus un priecātos veidot vairāk jaunas sadarbības. Tās palīdzētu gan mūsu lasītājiem uzreiz iegādāties konkrētu dāvanu, gan arī uzņēmumiem veidot papildus atpazīstamību.

Rakstus veidojam ar augstu SEO potenciālu. Tiem, kam ir svarīgi uzlabot savas mājaslapas un interneta veikala apmeklējumu, SEO optimizēšana ir labs veids, kā sākt.

To, kādu pašmāju uzņēmumu saites jau esam ievietojuši savos rakstos, var atrast sadaļā Latviskas dāvanas.

Par sadarbību iepriekš, protams, ir jāvienojas. Sīkāk par sadarbības modeļu iespējām un potenciālu var noskaidrot rakstot mums uz e-pastu: [email protected]

Priecāsimies saņemt ziņu!